Naujos prekės

Laisvalaikio batai

Batai – tai svarbus pagrindas, atrama Jūsų kūnui.  Avalynė turi būti itin patogi, kad perneštų ir paskirstytų kūno svorį. Taip bus užtikrinta, kad Jūsų pėdos ir stuburas bus sveiki ir nejusite kojose nuovargio ilguose pasivaikščiojimuose. Batai turėtų būti 1cm ilgesni, nei pėdos ilgis nuo kulnies iki ilgiausio piršto ir prisitaikantys prie pėdos...

Batai – tai svarbus pagrindas, atrama Jūsų kūnui.  Avalynė turi būti itin patogi, kad perneštų ir paskirstytų kūno svorį. Taip bus užtikrinta, kad Jūsų pėdos ir stuburas bus sveiki ir nejusite kojose nuovargio ilguose pasivaikščiojimuose. Batai turėtų būti 1cm ilgesni, nei pėdos ilgis nuo kulnies iki ilgiausio piršto ir prisitaikantys prie pėdos formos. Taip pat batų formos ir dizainai skiriasi vienas nuo kito. Pagal savo tipą batai skirstomi į  sandalus, pusbačius, batus su auliukais, aulinius batus, žieminius batus, klumpes ar guminius batus.

Daugiau

Laisvalaikio batai  Yra 8 produktų

Subkategorijos

  • Batai su auliukais

    Batai su auliukais - puikus laisvalaikio batų pasirinkimas. Tokie laisvalaikio batai užtikrina ypatingą komfortą. Šie batai labiau nei kiti apsaugo nuo čiurnos patempimo traumos. Batai su auliuku ypač tinka aktyviam laisvalaikiui: žygiams, sportui, kai reikalinga didesnė apsauga nuo traumų.

  • Pusbačiai

    Pusbačiai – tai patogūs batai dėvimi tiek šiltuoju, tiek vėsesniu sezonu ar aktyviam laisvalaikiui, pavyzdžiui, sportuojant patalpose. Naujų technologijų dėka, šiuolaikiniai pusbačiai atlieka itin daug funkcijų, pasižymi ypatingu komfortu. Mes visuomet pateikiame tik kliento poreikius atitinkančias prekes, todėl tikimės, kad čia Jūs rasite pusbačius, kurių ieškote.

  • Žieminiai batai

    Žieminiai batai – skirti dėvėti šaltuoju sezono metu, atšiauriomis sąlygomis. Dauguma žieminių batų yra daugiafunkciniai ir atitinkantys standartus. Šie batai būna pašiltinti, neperšlampantys, tačiau leidžiantys kojai kvėpuoti. Šie batai dažnai turi išskirtinę padų funkciją – neslysta. Taigi tokie batai suteikia itin aukštą patogumo ir saugumo lygį. Todėl tinka tiek aktyviam tiek pasyviam laisvalaikiui žiemos metu.

Rodoma 1 - 8 of 8 prekės
Rodoma 1 - 8 of 8 prekės