Darbo batai

Darbo batai – tai specialiai pasiūta avalynė, kuri itin puikiai apsaugo žmogaus pėdas, taip pat kojų pirštus, čiurnas ar blauzdas. Nemažai veiklos sričių reikalauja, kad dirbantys žmonės devėtų tam tikrus darbo batus. Pavyzdžiui, žmonės, dirbantys kelių tiesimo sferoje, turi muvėti darbo batus atsparius karščiui; žmonės dirbantys šlapiomis darbo...

Darbo batai – tai specialiai pasiūta avalynė, kuri itin puikiai apsaugo žmogaus pėdas, taip pat kojų pirštus, čiurnas ar blauzdas. Nemažai veiklos sričių reikalauja, kad dirbantys žmonės devėtų tam tikrus darbo batus. Pavyzdžiui, žmonės, dirbantys kelių tiesimo sferoje, turi muvėti darbo batus atsparius karščiui; žmonės dirbantys šlapiomis darbo sąlygomis dėvi guminius batus, o dirbantieji statybose dėvi batus, kurie apsaugotų kojas užlipus ant vinies ar užkritus sunkesniam daiktui. Šioje skiltyje rasite darbo batus atitinkančius pačius įvairiausius poreikius. 

Daugiau

Darbo batai  Yra 241 produktų

Subkategorijos

 • Batai

  Batai – avalynės apavas, skirtas apsaugoti žmogaus pėdas, suteikti atramą judant, atlikti pagalbines funkcijas, pavyzdžiui išgarintų drėgmę, apsaugotų kojų pirštus, būtų nepraduriamo pado, turėtų ventiliavimo sprendimus ir pan. Batų formos ir dizainai skiriasi vienas nuo kito. Pagal savo tipą batai skirstomi į  sandalus, pusbačius, batus su auliukais, aulinius batus, žieminius batus, klumpes ar guminius batus.

 • Spec. paskirties batai

  Egzistuoja veiklos sritys, reikalaujančios, kad dirbantys žmonės devėtų tam tikrus darbo batus – tai yra specialios paskirties batus. Šie batai turi užtikrinti darbuotojų saugą, atlikti pagalbines funkcijas. Tai specialiai pasiūti batai, skirti apsaugoti nuo neigiamos aplinkos ar darbo veiksnių, sudaryti sąlygas tinkamai atlikti darbo funkcijas. Specialios paskirties batai yra skirti ekstremalioms darbo sąlygoms tokioms kaip suvirintojų, kelininkų darbo sąlygoms ir pan.

 • Priedai avalynei

  Priedai avalynei - tai pagalbinės priemonės batams, kurios turi pakaitinę funkciją, pavyzdžiui batų raišteliai ar vidpadžiai. 

 • Kojinės

  Mūsų pateikiamos kojinės yra tiek klasikinio, tiek modernizuoto dizaino. Taip yra daugiafunkcinių kojinių, kurios užtikrina šilumą net ir šalčiausią žiemos dieną, sugeria drėgmę, kas leidžia kojoms išlikti sausoms, turinčios padus su amortizaciniu efektu ir pan. 

kas puslapį
Rodoma 1 - 21 of 241 prekės
Rodoma 1 - 21 of 241 prekės