Darbo rūbai

Nemažai veiklos sričių reikalauja, kad dirbantys žmonės vilkėtų tam tikrus darbo drabužius. Darbo drabužiai turi užtikrinti darbuotojų saugą, atlikti pagalbines funkcijas. Pavyzdžiui, žmonės, dirbantys keliuose, turi vilkėti ryškius drabužius su atšvaitais - taip darbuotojai yra aiškiai matomi kelyje; žmonės dirbantys šlapiomis darbo sąlygomis, ...

Nemažai veiklos sričių reikalauja, kad dirbantys žmonės vilkėtų tam tikrus darbo drabužius. Darbo drabužiai turi užtikrinti darbuotojų saugą, atlikti pagalbines funkcijas. Pavyzdžiui, žmonės, dirbantys keliuose, turi vilkėti ryškius drabužius su atšvaitais - taip darbuotojai yra aiškiai matomi kelyje; žmonės dirbantys šlapiomis darbo sąlygomis, turi vilkėti neperšlampamus drabužius, o dirbantieji suvirintojo darbą – nedegius. Taip pat darbo rūbai yra puiki priemonė formuoti įmonės įvaizdį, reklamuoti įmonę aprengiant darbuotojus kokybiškais darbo drabužiais su įmonės logotipais ar kita informacija. Todėl mūsų pateikiami darbo drabužiai yra funkcionalūs, kokybiški ir stilingi.

Daugiau

Darbo rūbai  Yra 1007 produktų

Subkategorijos

 • Darbo drabužiai

  Darbo drabužiai - specialiai pasiūta apranga, skirta apsaugoti nuo neigiamų aplinkos arba darbo veiksnių, sudaryti sąlygas tinkamai atlikti tam tikras darbo funkcijas. Šiandien galima rinktis iš itin plačios darbo drabužių pasiūlos - vieni drabužiai apsaugo nuo mechaninio ar cheminio pavojaus, kiti nuo šalčio ar karščio. Tinkami darbo drabužiai užtikrina darbo efektyvumą ir rūpinasi darbuotojų sauga, todėl daugelis darbdavių šiems drabužiams kelia itin aukštus reikalavimus. Todėl mes dirbame, kad net išrankiausias klientas pas mus rastų tai, ko jam labiausiai reikia ir būtų ne tik saugus darbe, tačiau ir stilingas.

 • Galvos apdangalai

  Galvos apdangalas – drabužių dalis, skirta dengti galvą. Galvos apdangalai būna įvairių paskirčių – kaip apsauga nuo saulės, lietaus, šalčio, dulkių ir pan., o tarkim pošalmiai atlieka ir patogumo funkciją dėvint statybininkų šalmus ar suvirintojų skydelius. Suvirintojų galvos apdangalai apsaugo ir nuo netikėtų karštųjų dalelių, yra nedegūs.

 • Medicinai ir maisto...

  Tiek maisto pramonei, tiek medicinai reikalinga išskirtinė, higieniška apranga.  

 • Priedai ir aksesuarai

  Darbo drabužių priedai ir aksesuarai yar įvairių paskirčių – apsisaugoti nuo įvairių išsitepimų, dulkių, dažų (antrankoviai, prijuostės) ar lekenčių įkaitusių dalelių (suvirintojų prijuostės), ar tuomet, kada reikia darbus atlikti klūpant ir apsaugoti kelius nuo skausmo (antkeliai); taip pat, kada reikia drabužį susijuosti, kad jaustis patogiai (diržai).

kas puslapį
Rodoma 1 - 21 of 1007 prekės
Rodoma 1 - 21 of 1007 prekės