Naujos prekės

Katalogas

Kategorijos
Prieinamumas
Būklė
Spec. paskirties batai

Egzistuoja veiklos sritys, reikalaujančios, kad dirbantys žmonės devėtų tam tikrus darbo batus – tai yra specialios paskirties batus. Šie batai turi užtikrinti darbuotojų saugą, atlikti pagalbines funkcijas. Tai specialiai pasiūti batai, skirti apsaugoti nuo neigiamos aplinkos ar darbo veiksnių, sudaryti sąlygas tinkamai atlikti darbo funkcijas....

Egzistuoja veiklos sritys, reikalaujančios, kad dirbantys žmonės devėtų tam tikrus darbo batus – tai yra specialios paskirties batus. Šie batai turi užtikrinti darbuotojų saugą, atlikti pagalbines funkcijas. Tai specialiai pasiūti batai, skirti apsaugoti nuo neigiamos aplinkos ar darbo veiksnių, sudaryti sąlygas tinkamai atlikti darbo funkcijas. Specialios paskirties batai yra skirti ekstremalioms darbo sąlygoms tokioms kaip suvirintojų, kelininkų darbo sąlygoms ir pan.

Daugiau

Spec. paskirties batai  Yra 5 produktų

Subkategorijos

  • Suvirintojams

    Batai suvirintojams išsiskiria tuo, jog yra atsparūs aukštai temperatūrai ar įkaitusioms dalelėms, turi papildomą raištelių ir liežuvėlio apsaugą, dažnai turi ir noselės apsaugą, o taip pat būna nepralaidūs vandeniui. Šiuolaikinės technologijos batų padams leidžia būti neslystantiems. Šios ir dar daugelis kitų savybių suvirintojų batus padaro itin patogius ir saugius suvirintojų darbams atlikti.

  • Kelininkams

    Kelininkų darbo sąlygos yra išskirtinės. Todėl ir darbo batai privalo būti išskirtinai patogūs ir daugiafunkcionalūs. Kadangi kelininkų darbo vieta išskirtinai yra lauko sąlygomis, batai turi apsaugoti nuo neigiamos aplinkos, kaip antai tiesiant asfaltu kelius, kuomet dominuoja itin aukšta temperatūra, ar atšiaurių sąlygų žiemą.

  • Stogdengiams

    Stogdengių darbo sąlygos išsiskiria iš kitų darbo sąlygų tuo, jog darbai atliekami aukštyje ant stogų, o kadangi stogai būna įvairaus nuožulnumo, todėl darbo batai stogdengiams privalo būti specialiai sukurti darbui ant stogo, kas užtikrintų specialistų saugumą. Turbūt kiekvienas stogdengys sutiks su teiginiu, kad pati svarbiausia tokių darbo batų funkcija yra neslystamumas. Tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia batus pasiūti ir daugiafunkcinius, kas smarkiai palengvina darbą specialistams.

Rodoma 1 - 5 of 5 prekės
Rodoma 1 - 5 of 5 prekės